بسم الله الرحمن الرحیم
بی توجهی به سخن خدا و مخالفت با آموزه های قرآن تا به کجا،
وقتی قرآن می فرماید وَ لا تَشْتَرُوا بِآیاتِی ثَمَناً قَلِیلاً وَ إِیَّایَ فَاتَّقُونِ (بقره 41 )
وَ لا تَلْبِسُوا الْحَقَّ بِالْباطِلِ وَ تَکْتُمُوا الْحَقَّ وَ أَنْتُمْ تَعْلَمُونَ (بقره 42)
و آیات من را به بهاى ناچیزى نفروشید! (و به خاطر درآمد مختصرى، نشانه‏ هاى قرآن و پیامبر اسلام را، که در کتب شما موجود است، پنهان نکنید!) و تنها از من (و مخالفت دستورهایم) بترسید (نه از مردم)! و حق را با باطل نیامیزید! و حقیقت را با این که مى‏ دانید کتمان نکنید
بنابر این بیاییم لا اقل به اندازه امپراطور فرانسه، و چهره معروف عالم ت درعرصه بین الملل (1) از اسلام و قرآن آگاهی داشته باشیم تا سعادتمند شویم، لااقل چون مسیحیان راه یافته (3) برای دنیای خود هم شده به قرآن عمل کنیم، چرا که اوّلین شعار و نخستین دعوت پیامبر اسلام حضرت (ص) کلمه توحید با این جمله بود: قولوا لا إله الا الله تفلحوا» یعنى بگوئید: خدائى جز خداى بى همتا وجود ندارد تا رستگار شوید، مراد همین جمله بوده که فرمود: من قال لا إله الا الله مخلصا دخل الجنة و اخلاصه بها ان تحجزه لا إله الا الله عما حرم الله» اما چکنیم که طرفدار حق کم هستند از این رو قرآن می فرماید : إِنَّهُمْ کانُوا إِذا قِیلَ لَهُمْ لا إِلهَ إِلَّا اللَّهُ یَسْتَکْبِرُونَ صافات‏ 35» َیعنی از شنیدن و قبول لا اله الّا اللّه» تکبّر مى‏ ورزند و امتناع مى‏ کنند.
و آخر سخن اینکه : با هوشیاری کامل پیرو (اهل ذکر) باشیم و از خطر بپرهیزیم (4) از این رو باید آخرین کلام رسول الله (ص) (5) را تا آخر بخوانیم و به آن عمل کنیم تا فرزند عزیزش امام حسین (ع) امام مهدی (عج) چون خود او،  تنها نماند و بر تعجیل در ظهورش دست به دعا برداریم که:
(اللهم عجل فرجه و اجعلنا من انصاره)
ادامه مطلب

نمونه آموزش بکار گیری شیوه ها » فرزند پروری»

اهمیت و سفارش به علم و دانش، ارشاد و هدایت

برجسته و مستند سازی هنر و تحقیق محققان در حوزه تعلیم و تربیت

لا ,قرآن ,وَ ,الله ,اسلام ,الا ,لا إله ,الا الله ,إله الا ,با این ,این رو

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نمونه سوالات آخرین دوره ای چهره پردازی کودک فنی حرفه ای |کاهِ بادآورد| چادر ترانزیتی دکتر ابزار مرجع اطلاعاتی ابزارآلات دانلود کتاب ریاضی عمومی 1 فرامرزی سایت سازان برتر فروش یو پی اس آمریکا | ترکیه | چینی تا سپیده خدمات نمایندگی تعمیر کولرگازی اسپلیت در شیراز-عظیمی دانلود فیلم و سریال